تقویم آموزش معرفی وبلاگ میلیون اخبار گوناگون

تقویم: آموزش معرفی وبلاگ میلیون اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ارزان‌ترین آپارتمان‌ها در منطقه یک

قیمت آپارتمان مسکونی در بعضی محله‌های منطقه یک نصف قیمت متعارف مسکن در «شمیران» است و بر خلاف تصور غالب، واحدهای مسکونی ارزان‌قیمت بسیاری در بخش‌هایی از این منط

ارزان‌ترین آپارتمان‌ها در منطقه یک

ارزان ترین آپارتمان ها در منطقه یک

عبارات مهم : میلیون

قیمت آپارتمان مسکونی در بعضی محله های منطقه یک نصف قیمت متعارف مسکن در «شمیران» است و بر خلاف تصور غالب، واحدهای مسکونی ارزان قیمت بسیاری در بخش هایی از این منطقه گران قیمت، متناسب با بودجه میانگین قابل جست وجو است.

به گزارش دنیای اقتصاد ، خرید آپارتمان در منطقه یک پایتخت کشور عزیزمان ایران به واسطه قرار گرفتن در شمالی ترین نقطه شهر و برخورداری از پهنه های سبز و آب و هوای مطلوب دامنه کوه های البرز، اصالت و قدمت محله ای در عین توسعه یافتگی بافت مسکونی همواره مورد تقاضای بسیاری از خریداران مسکن هست. این در حالی است که منطقه یک گران ترین منطقه پایتخت کشور عزیزمان ایران به شمار می رود و قیمت هر مترمربع آپارتمان در اغلب محله ها و خیابان های مشهور آن بین 10 تا 15 میلیون تومان است و در نتیجه بودجه بسیاری از خریداران طبقه میانگین جهت خرید ملک در این منطقه کافی نیست.

اما همچون دیگر مناطق شهر، محله های متفاوت این منطقه به لحاظ شاخص های کیفی مختصات متفاوت و در نتیجه قیمت های متفاوتی دارند. از این رو اگر متقاضیان خرید به هر علت اصرار بر منزل دار شدن در منطقه یک دارند و در عین حال دامنه بودجه آنها محدود هست، می توانند به سراغ محله هایی بروند که به لحاظ شاخص های گوناگون کیفیت سکونت، حائز رتبه عالی ترین محله های شمیران نیستند ولی در عین حال به علت همجواری با محدوده شمیران و قرار گرفتن در منطقه یک، گزینه قیمت مناسب و مطلوبی جهت متقاضیان خرید با بودجه محدود محسوب می شوند.

ارزان‌ترین آپارتمان‌ها در منطقه یک

نگاهی به فایل های مسکونی در تابستان امسال حاکی است به همان نسبت که فایل های گران قیمت با قیمت پیشنهادی بالاتر از ارزش ملک در بازار زیاد هست، فایل های زیر قیمت در محله های منطقه یک نیز کم نیست، به طوری که متقاضیان خرید با بودجه 350 تا 450 میلیون تومانی می توانند آپارتمان های میان متراژ 60 تا 80 مترمربعی بسیاری در محله هایی نظیر ازگل، چیذر، دارآباد، شهرک های مجاور بزرگراه ارتش و حتی بخش هایی از محله های قیطریه، دربند و منظریه که به لحاظ سن بنا بافت قدیمی تری دارند، بیابند. این واحدهای مسکونی را می توان به عنوان ارزان ترین آپارتمان های واقع در منطقه یک معرفی کرد.

دامنه قیمت هر مترمربع از این آپارتمان های قیمت مناسب عموما 5 تا 7 میلیون تومان است که نسبت به میانگین قیمت آپارتمان در شمیران بسیار پایین تر است ولی در عین حال فاکتورهایی همچون کیفیت مطلوب جَوی در مقایسه با دیگر مناطق شهر، راجع به آنها صدق می کند. ضمن اینکه اگر بودجه متقاضیان خرید آپارتمان در منطقه یک بیش از 450 میلیون تومان باشد، با توجه به ازدیاد فایل های بزرگ تر از 80 مترمربعی، محدوده گزینش آنها در آپارتمان های قیمت مناسب بسیار وسیع تر خواهد بود.

قیمت آپارتمان مسکونی در بعضی محله‌های منطقه یک نصف قیمت متعارف مسکن در «شمیران» است و بر خلاف تصور غالب، واحدهای مسکونی ارزان‌قیمت بسیاری در بخش‌هایی از این منط

واژه های کلیدی: میلیون | آپارتمان | ارزان قیمت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs