تقویم آموزش معرفی وبلاگ میلیون اخبار گوناگون

تقویم: آموزش معرفی وبلاگ میلیون اخبار گوناگون

استخدام آبدارچی با حقوق 7میلیون تومانی! (طنز)

در حاشیه استخدام های نجومی در شهرداری تهران، احمدرضا کاظمی این گفتگوی تلگرامی را در ضمیمه طنز روزنامه قانون منتشر کرد. استخدام آبدارچی با حقو..

ادامه مطلب

مچ بندهای تدارک دیده شده است ‌ساخت داخل و جهت رفاه خود حجاج است

نقوی حسینی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی مجلس به نقل از قاضی عسگر گفت که مچ بندی هم که تدارک دیده شده، ‌ساخت داخل بوده و بیانگر یکسری اطلا..

ادامه مطلب

حذف ربنای شجریان به روایت یکی از مدیران سابق صداوسیما

یک کارشناس و منتقد فرهنگی و رسانه که از مدیران سابق رسانه ملی هست، با برشمردن سه فرصتی که صداوسیما در این سال‌ها جهت حل مسئله پخش ربنای محمدرضا شجریان از د..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران جهت آشوب به دوحه هم خواهد آمد ، کشور عزیزمان ایران از اخت

روزنامه نشنال چاپ امارات در یادداشتی به قلم شورای سردبیری نوشت: سران کشورهای خلیح فارس که چند روز گذشته را به حمله به امیر قطر جهت بیانات اخیرش گذرا..

ادامه مطلب

همه مردان احمدی نژاد به گرد رئیسی

وقتی جهت چندمین بار ابراهیم رئیسی با خشم به حسن روحانی گفت یك بار جهت هر لحظه با محمود احمدی نژاد مناظره كن و قال قضیه را بكن، روحانی پاسخی به او داد كه ش..

ادامه مطلب

تصویر ، دل نوشته بهنوش بختیاری جهت آخر «محله گل و بلبل»

به گزارش خبرآنلاین، بهنوش بختیاری، تصویری از پشت صحنه «محله گل و بلبل» را در اینستاگرام منتشر کرد. دل نوشته بهنوش بختیاری جهت آخر «محله گل و بلبل»/..

ادامه مطلب

هنگامی که شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران پرداخت بدهی نفتی بابک زنجانی را گارانتی کرد!

رمزگشایی از همکاری های شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران و بابک زنجانی بی تردید به حل بسیاری از ابهامات سال های اخیر کمک می کند. هنگامی که..

ادامه مطلب

پرونده در دادسرای نظامی شیراز در حال پیگیری است ، ۶ نفر از آمران حمله به علی مطهری با قرار تامینی آزاد شدند

وکیل علی مطهری گفت: شش نفر از آمرین حمله به علی مطهری در شیراز به دادسرای نظامی شیراز احضار شدند و ادعا می‌کنند که دستور ممانعت از ورود نائب رییس مجلس ب..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران در پرسشها داخلی ما دخالت نکند / واکنش مقام فلسطینی به بیانات مشاور ظریف

سخنگوی محمود عباس مدعی شد: کشور عزیزمان ایران که در ایجاد و تقویت دوگانگی در فلسطین شریک است حق سخن گفتن راجع به فلسطین و ملت آن را ندارد. ..

ادامه مطلب